Невід’ємною частина оздоровлення і відпочинку є 5 – ти разове збалансоване харчування та дієтичне харчування відповідно до стану здоров’я дітей. Страви готуються безпосередньо на харчоблоці закладу на 360 місяць згідно перспективного меню затвердженого Держпродспоживслужбою  та відповідно норм дитячого харчування. Раціон харчування включає різноманітні страви з  достатньою кількістю м’ясних , рибних, молочних блюд, масла, сиру, овочів, фруктів, соків та кондитерських виробів.. В їдальні працюють досвідчені кухарі та офіціанти з багаторічним стажем роботи в закладі, як правило, це викладачі та студенти професійно-технічного ліцею.
2015-05-28 16.34.21
mayakstolova
        Площа на одне місце відповідає нормам, обідні зали забезпечені меблями з врахуванням росту дітей у відповідності з діючими нормативами.
       На харчоблоці є склад для зберігання хлібобулочних виробів, склад для сипучих продуктів, склад для консервованих продуктів. Наявне холодильне обладнання: 5 холодильних шаф, 2 холодильні камери, 2 побутових холодильника. 2015-05-28 17.12.11
       Забезпечено цілодобове чергування медичними працівниками.
      Приміщення медичного призначення розміщені на площі 58 м. кв. , які готові до експлуатації , а саме: очікувальна 10 м2 , кабінет лікаря , процедурна – 9 м2 , кімната медичної сестри – 8 м2 . вбиральня з вмивальною у шлюзі 14,5 м. кв.. два ізолятора , чисельність ліжок 6 , , підсобні приміщення , душева – 8 м .кв. , кімната особистої гігієни – 11,5 м. кв., їх обладнання : медінструментарій , кушетка, ноші, холодильник та інше.
       2015-05-28 17.04.05

      Для можливості надання першої долікарської допомоги в закладі забезпечено цілодобове чергування медичними працівниками в обладнаному медпункті.

При потребі або в разі серйозного захворювання лікар  перевозить хвору дитину до лікарні  в м. Гнівань, або при потребі   в м. Вінниця. Можливий виклик автомобіля швидкої медичної допомоги .

Медичний контроль фізичного навантаження дітей з медичним персоналом проводиться щоденно.

Робота дитячого психолога передбачена.

Кожна дитина на період відпочинку та оздоровлення в таборі застрахована.